121 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

74.100,00

VP 534

ÇEŞME

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

121 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Tek katlı evlerin en önemli özelliklerinden birisi bir bahçe sahibi olabilmenizdir. Bu nedenle yeşillikler içinde bir yaşam hayali olanlar için en hızlı ve kolay çözüm prefavrik konutlar olmaktadır. Geniş bir ailenin yaşaması için uygun oda sayısına sahip olan 121 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri her zaman sahip olmak istediğiniz bir yaşam biçimini elde edebilmenizi sağlamaktadır. Dış duvar kalınlığının 10 cm ve iç duvar kalınlığının 6 cm olduğu bu yapılar depreme karşı dayanıklı olmaları nedeni ile ve nemden etkilenmeyen, su nedeni ile şişme yapmayan, böceklenme olmayan yapıları nedeni ile uzun süre kullanımınız için uygun yapıya sahiptirler.

Betonarme yapılar kadar sağlam olan ancak betonarme yapılara göre daha kısa sürede inşası tamamlanıp anahtar teslim hale gelebilen 121 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri her zaman sahip olmak istediğiniz bahçeli ev hayalinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Üstelik bu hayale daha uygun fiyata sahip olmanızı sağladığından dolayı bütçeniz açısından da kolay bir çözüm olmaktadır.

Çatı kaplaması olarak galveniz sacın kullanıldığı bu evlerde kişisel tercihinize göre metal kiremit ya da shingle kullanılması da mümkün olmaktadır. Prefabrik Ev Fiyatları Elektrik ve sıhhi tesisatın sıva altında olduğu bu evlerin duvar yapısı iç ve dış cephe boyamalarına uygun olduğundan kişisel zevkinize göre boyanabilmesi de rahat olmaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.