70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

45.000,00

VP 570

KAMPANYA

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Ahşap Desenli Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 280 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm

70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Şehrin kalabalık atmosferi içerisinde çok katlı apartman dairelerinde sıkışıp kalmak, doğanın rahatlatıcı etkisini hissedemeden bir yaşam sürdürmek, insanlar için artık yorucu gelmeye başlamıştır. Hayatın yorucu etkisinden uzaklaşarak nefes almamızı sağlayan bir bahçe ya da balkon bölümü olmayan apartman daireleri yerine insanlar kendilerine özel bir alan yaratacakları ve doğanın içerisinde huzurlu bir atmosferde yaşayacakları müstakil ev fikrine yönelirken tek katlı prefabrik evler de cazip bir fikir olarak değerlendirilmektedir.

Ailenizle birlikte yaşayabileceğiniz konfora sahip ya da yalnız başınıza yaşayacağınız size özel bir yaşam alanı düşünüyorsanız, prefabrik ev seçenekleri arasında güzel bir öneri olacak 70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, kullanışlı özellikleri ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. 25 m² salon bölümü içerisinde bulunan açık mutfak konsepti hem kullanışlı alan yaratırken hem de mekanı olduğundan daha ferah göstermenizi sağlayacaktır. İki adet yatak odası ve banyodan oluşan evin diğer bölümleri de aile ya da yalnız yaşayanlar için oldukça kullanışlı şekilde dizayn edilmiştir. 16 m² alana sahip veranda bölümüyle de dilediğiniz ve yaşamayı hayal ettiğiniz konumda doğaya sadece birkaç adım uzaklıkta huzur dolu bir yaşama sahip olabilirsiniz.

70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelinde dış duvar kalınlığı 10 cm, iç duvar 6 cm kalınlığa sahiptir. Bina yüksekliği 280 cm olan tek katlı prefabrik evin dış cephesi ahşap desenli betopandan oluşmaktadır. Kaliteli malzemelerle üretilen prefabrik ev seçenekleri güvenli ve kullanışlı yaşam alanı yaratmaktadır. 

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.