75 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

50.600,00
Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

75 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Tek katlı prefabrik konutların zengin ürün yelpazesinde bulunan 75 m2 tek katlı prefabrik ev  modeli diğer tek katlı projeler gibi  artık klasikleşmiş prefabrik ürünler arasındadır. Daha çok 3 veya 4 kişilik çekirdek aileler tarafından tercih edilen bu yapılar böyle bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikler barındırmaktadır. Uzun süre beklemeden ve koca bir servet harcamadan son derece modern ve son derece konforlu bir eve sahip olmak isteyen herkese yönelik çeşitli ebat ve modellerde üretimi yapılan prefabrik evler sayesinde pek çok kişi hayal ettiği eve çok uygun koşullarda kavuşabilmektedir.

75 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli, istenilen ev modelinin  projesini belirterek inşa ettirilebileceği gibi, müşterinin var olan mevcut modeller arasından kendine uygun bulduğu bir projeyi seçmesi de  mümkün olabilmektedir. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken husus, projeyi hazırlayan firma müşterilerin istekleri doğrultusunda değişiklik yapılmış bu projeleri denetleyip standartlara uygun hale getirerek yeniden çizmek durumundadırlar.

75 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli iki oda artı bir salon ev ihtiyacı olanlar için son derece ideal bir projelendirmeye ve  oldukça geniş bir yaşam alanına sahiptir. Bu modelde  geniş ve ferah bir salon  ve iki adet yatak odasının yanında mutfak ve  bir de banyo bulunmaktadır. 75 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelinde odalara arası geçişler antre aracılığıyla sağlanmakta olup, ayrıca geniş bir kullanım alanına sahip bir de veranda bulunmaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.