77 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

49.700,00

VP 520

AYVALIK

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

77 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Duvar, kapı ve pencere gibi parçaları önceden hazırlanıp monte edilmiş ve düz bir beton platform üzerine oturtulmak suretiyle inşa edilmiş yapılara prefabrik yapılar denilmektedir. Prefabrik yapılara ihtiyaç duyulmasının en önemli sebeplerinin başında ülkemizde yaşanan depremler gösterilebilir. Bu yapıların depreme karşı güvenli olmasının yanında, kolay üretilmesi, son derece ucuz olması ve sağlam olması gibi özellikler prefabriklerin gün geçtikçe daha fazla tercih edilmeye başlanmasına sebep olmuştur.

Artık standart hale gelmiş olan tek katlı prefabrik yapıların standart boyutları arasında olan 77 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelinin özellikle 3- 4 kişilik aileler için uygun olduğu söylenebilir. Bu boyuttaki ev modeli sahip olduğu yaşam alanlarının genişliği ve iki verandasıyla dikkat çekmektedir.

İki adet ferah yatak odası, geniş bir salon, bir mutfak ve banyonun bulunduğu 77 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelinde  odalar arasındaki geçişler antre aracılığı ile sağlanmaktadır. Tuvaletin banyo içinde yer alması, salon ve diğer odalar için daha da ferahlık sağlayacak ekstra bir alana sahip olunmasını sağlamıştır. Evde bulunan iki verandadan ilki eve giriş çıkış için kullanılmakta ve antreye açılmaktadır. Diğer veranda ise salona direk açılmaktadır. Odalarının son derece geniş olması sayesinde ferah bir ortam sunan 77 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli çocuklu aileler için ideal sayılabilecek prefabrik konutlar arasında yer almaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.