Prefabrik Evler Kaç Yıl Garantilidir?

Hafif bir malzemeden üretilen prefabrik evler nasıl olurda yıllarca sağlamlığını koruyabilir?

Prefabrik evlerin üretiminde kullanılan galvaniz saç, strafor ve izolasyon malzemeleri konusunda ideal prefabrik kendi tesisinde kendi elinden çıkan ürünlerin kullanımı ile prefabrik evlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Tabi bunun doğal bir sonucu olarak da üretimini üstlendiği işin tüm basamağında kendi işçiliğini kullanması nedeniyle ürettiği evlerinin sağlamlığına güvenir. İdeal prefabrik firma olarak prefabrik evlerin sağlamlığı konusunda en ufak bir tereddüt yaşamadan müşterisine anahtar teslimi yapmaktadır. Bu nedenle ürünlerimizin yani prefabrik evlerimizin garantili olduğunu bir an bile aklınızdan çıkartmayın! Peki, prefabrik evlerin kaç yıl garantisi vardır?

On üç yıldır prefabrik sektöründe firmamızın imzasını atmış olduğu her çalışmadan başarıyla çıktık. Bu süreçte de üretimini gerçekleştirdiğimiz hiçbir müşterimizden şikâyet almadık. Yine de müşterilerimizin çıkarlarını gözeten bir firma ahlakıyla hareket ederek ürünlerimiz teslimiyeti itibariyle işlerlik kazanan garantili hizmetlerimizi planladık. Bu kapsamda firmanızın üretimini üstlendiği prefabrik ev kaç yıl garantilidir? Şeklinde olan sorularınızın cevabı bir yıldır. Aslında bu belirtilen sürenin firmamız için bir önemi bulunmamaktadır. Çünkü imzamızı taşıyan tüm prefabrik evlerin her ne kadar garanti süresi dolmuş olsa bile bizim gözetimimiz altında olduğunu biliyor muydunuz?

Villa Yapı firması müşterisi ile iletişimine özen gösteren satış sonrası müşteri destek hizmetlerini önemseyen bir firmadır. Firmamızın üretmiş olduğu ürünler konusunda yaşayabileceğini her tür sorun için müşteri destek hattımızdan yardım alınabilmekte hizmet talep edilebilmektedir.

Prefabrik evler modüler parçaların birbirleriyle birleştirilmesiyle ortaya çıkartılan şaheserlerdir. Dubleks Prefabrik evlerin garantisi veya kalitesi söz konusu olacaksa bütünü oluşturan tüm parçaların değerlendirilmesi doğru olacaktır. Bu sebeple firmamızın üretimini gerçekleştirdiği tüm prefabrik ev türlerinde modüler parçalara verdiği önem bundandır. Kalite standartlarının üstünde malzeme kullanarak üretmiş olduğumuz prefabrik evlerin garanti süresi kaç yıldır? Diye bize soruyorsanız biz evlerimiz için elli yıl sağlamlık sözü verebiliriz. Ancak bu süreç içerisinde kullanılmışlığa bağlı olarak ortaya çıkabilecek olumsuzları kontrol edemediğimizden ötürü firmamızın prefabrik ev garanti süresi bir yılla sınırlıdır.

Prefabrik ev fiyatları için prefabrikevfiyatlari.com ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir