122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

73.300,00

VP 532

SAKLIKENT

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Geniş bir eve sahip olmanın en güzel yanı ev içerisinde rahatlıkla hareket edebilmeniz ve eşyalarınızı istediğiniz şekilde kullanabilmenizdir. 122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri yapıları gereği sahip olmak istediğiniz geniş ev imkânını sizlere sunabilmektedirler. Sahip oldukları üç yatak odası ve salonların her biri için geniş alanlar sunan bu evler hem sizin için hem de çocuklarınız için rahat nefes alınabilecek bir ortam oluşmasını sağlamaktadır.

Geniş bir hol aracılığı ile odalar arasında bağlantıların gerçekleştiği bu evlerde dilerseniz daha da odaları genişletebilmek için holden kesinti yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Geniş bir verandaya da sahip olabilmenizi sağlayan bu evlerde depreme karşı dayanıklı yapıları nedeni ile uzun süre yaşayabilmeniz mümkün olmaktadır. Üstelik her evde korkulan rutubet ve böceklenme gibi problemler bu evler için geçerli olmamaktadır. Bu evlerin bir özelliği de ısı ve ses yalıtımının yüksek seviyelerde olmasıdır.

122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev sahibi olabilmek için betonarme yapılarda uzun süre beklemek zorunda kalabilmenize karşılık bu prefabrik yapılarda malzemeler önceden hazırlanıp arsa üzerinde birleştirme işlemleri gerçekleştiği için 10 gün ile 30 gün arasında değişen kısa sürelerde evinizi teslim alabilmeniz mümkün olmaktadır. Elektrik tesisatının ve sıhhi tesisatın sıva altı olduğu bu yapılarda sudan dolayı şişmeler yaşanmaması nedeni ile hangi iklim koşullarında yaşarsanız yaşayın olumsuz sonuçlar ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. 

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.