123 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

75.600,00

VP 533

KARTALKAYA

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

123 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Geniş ev sahibi olmak isteyenler için en uygun fiyatları sunan 123 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri dar gelir sahibi kişiler için de lüks bir hayat olanağı sunmaktadır. Üç oda bir salon ev modeline uygun şekilde tasarlanıp ebeveyn banyosu seçeneğine sahip olmanızı sağlayan bu geniş evler bina yapısının dayanıklı olması nedeni ile hayatınız boyunca almanız gereken tek ev olarak kalabilmektedir. Bu evlerde yaşadıktan sonra başka ev alıp taşınmak istemeyeceğiniz bu evler ortak yaşam alanlarının da geniş olması nedeni ile göz doldurmaktadır.

Prefabrik yapılarda kullanılan malzemelerin kalitesi nedeni ile yüksek ses ve ısı yalıtımına sahip olan bu evler aynı zamanda sağlığa kötü etki edecek maddeler kullanılmaması nedeni ile de dikkat çekmektedir. 123 m² Tek Katlı Prefabrik Ev ücret olarak betonarme ev modellerine göre daha uygun olması nedeni ile dayanıksız olarak düşünülse de en az betonarme yapılar kadar depreme dayanıklı oldukları gerekli belgelerle kanıtlanabilir durumdadır. Ayrıca her iklim koşullarında kullanılması mümkün olan bu evler böceklenme yapmamaları, rutubetten etkilenmemeleri ve su nedeni ile şişme yapmamaları nedeni ile de dayanıklı ve sağlığa uygun olduklarını kanıtlamaktadır.

Prefabrik konutlarda yapıları gereği sıhhi tesisatlar ve elektrik tesisat sıva altında bulunmaktadır. iç duvar kalınlığı 6, dış duvar kalınlığı 10 cm olan bu evlerde çelik kapı ve kurşunsuz PVC pencereler kullanılmaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.