126 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

75.250,00

VP 535

ALAÇATI

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

126 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Sahip olduğunuz arsaya hızlı bir şekilde ve uygun ücret karşılığında anahtar teslim bir ev yapılmasını istiyorsanız 126 m² Tek Katlı Prefabrik Ev seçenekleri bunun için en iyisi olmaktadır. Isı ve ses yalıtımı açısından yüksek kaliteye sahip olan prefabrik yapılar her ne kadar deprem evleri olarak hayatımıza girmiş olsa da hızlı inşaları ve uygun ücretleri nedeni hızla gelişerek betonarme yapıların önüne geçmeyi başarabilmiştir.

Prefabrik yapıların sahip olduğu özellikler arasında bulunan böceklenme yapmama, su nedeni ile şişme yapmama ve nemden etkilenmeme gibi özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu dört oda bir salon olan geniş yapısı nedeni ile çok çocuklu ailelerin kullanımı için uygun olması da insanların ilgisini çekmiştir.

Ev almak istediğinizde zevkinize göre bir ev aramak yerine istediğiniz eve istediğiniz yerde sahip olabilmenizi sağlayan 126 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelleri sayesinde artık beğendiğiniz evin olduğu semtte değil beğendiğiniz semtte beğendiğiniz eve sahip olabilmeniz mümkün olacaktır. Oturmak istediğiniz semtte beğendiğiniz bir ev bulamasanız da bir arsa alıp zevkinize göre ev diktirebilmeniz daha kolay olacaktır. Üstelik önceden hazırlanan malzemelerin arsa üzerinde bir araya getirilmesi ile inşa edilen prefabrik evler sayesinde 10 gün ile 30 gün arası bir sürede eviniz hazır olacaktır. Hayalinizdeki evlere kısa sürede sahip olabilmeniz için en iyi ev seçenekleri prefabrik yapılar olacaktır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.