160 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

61.500,00
Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

160 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Sahip olduğunuz arsaya tek kattan oluşan bir 160 m² Tek Katlı Prefabrik Ev inşa ettirmek istediğinizde ve bunun çabucak gerçekleşmesini istediğinizde 98 m² tek katlı prefabrik ev modelleri tam da ihtiyacınız olan ev olarak karşınıza çıkmaktadır. Prefabrik konutlar yapıları ve üretilme aşamalarından ötürü betonarme evlere göre daha kısa sürede anahtar teslim edilecek hale gelebilmektedir. Bu nedenle de günümüzde pek çok kişi artık bu tip evleri tercih eder hale gelmiştir.

Bir betonarme evde sahip olacağınız her türlü ihtiyacınızı karşılayabilen prefabrik konutlar kullanılan malzeme açısından sağlığa kötü etki edecek bir malzeme bulunduramadıklarından ötürü tercih edilmektedirler. Küçük bir arsa alanına sahip olsanız dahi sizin için uzun süre kalabileceğiniz, dayanıklılığı ve güvenilirliği ile başka bir eve ihtiyaç duymayacağınız 160 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modellerinde üç oda ve bir salon bulunabilmektedir. Bunlara ek olarak banyo, mutfak ve geniş bir hole sahip olunacak olması apartman dairelerinde yaşamaktan daha huzurlu bir ortam elde edebilmenizi sağlamaktadır.

Sahip olduğunuz ev ile kendinizi ve ailenizi mutlu edebilmenizi sağlayabilecek olan bu evler nemden etkilenmeyen yapıları, ısı ve ses yalıtımlarının yüksek olmaları ve depreme karşı dayanıklı olmaları nedeni ile uzun yıllar kullanabilmeniz için uygun olmaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.