78 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

49.300,00

VP 521

BERGAMA

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

78 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Her türlü alana ve büyüklüğe göre üretilebilen tek katlı prefabrik evler, modüler yapısı sayesinde istenmeyen ya da değiştirilmesi gereken bölümlerin çıkarılabilmesi ile ısı ve ses yalıtımlarının diğer yapılara göre çok daha fazla olması sebebiyle oldukça kullanışlı yapılardır. Prefabrik şekilde, evler, sosyal tesisler, okullar, şantiye yapıları, hastaneler, kamp alanları, havuzlar gibi çok çeşitli kullanım alanları olan yapılar üretilmektedir. Tek katlı prefabrik yapılar arasında bulunan 78 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli, pek çok proje arasından  hem kullanışlı olması hem de ucuz olması nedeniyle en fazla tercih edilenlerdendir.

Bir gün kendi evine sahip olmak isteyen herkesin gerek hızlı bir şekilde inşası ve son derece sağlam yapısı nedeniyle prefabrik evler tercih edilmektedir. 78 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelindeen geniş alan 24 m2'lik alana sahip olan salondur. Salondan sonra iki yatak odası da evin geniş alanları arasında bulunmaktadır. Bir adet mutfak ve mutfaktan daha geniş olan antre ve bir adet de banyo bulunan evde oldukça geniş bir de veranda bulunmaktadır.

78 m² Tek Katlı Prefabrik Ev fiyatları iki oda artı bir salon diye tabir edilen ve son derece geniş odalara sahip olan ev özellikle 3 ya da 4 kişilik aileler tarafından tercih edilebilecek bir modeldir. Bu tarz prefabrik yapılar, üretim sırasında kullanılan malzeme ve  üretim tekniğine göre minimum 40-70 yıl arasında ömür olmaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.