81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

50.500,00

VP 522

EDREMİT

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Prefabrik evler arasında en çok tercih edilenler kullanım alanları oldukça geniş olan tek katlı prefabrikleredir. Çünkü uzun ömürlü, şık tasarımlı ve son derece konforlu olan bu evler, yazlık olarak kullanmak isteyenden hasat zamanını tarlada geçirmek isteyenlere kadar çok çeşitli müşteri kitlesine hitap etmektedir. 81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli de bu tür ihtiyaçları karşılamak için oldukça uygun görülmektedir. Betonarme yapılarda  aranan özelliklerin hepsini bu yapılarda bulabilmek mümkündür. Bu tarz prefabrik evlerin üretimi ve kurulumu yapılırken iklim şartları dikkate alındığı için  hem sıcak hem de soğuk bölgelerde rahatlıkla barınmak amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

Düşük bütçesi olmasına rağmen ev sahibi olmak isteyen herkese uygun çözümler sunan prefabrik evler birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Emeklilik parasıyla ev ya da yazlık almak isteyenlerin,  dağ evi ya da bağ evi olarak kullanmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılan  evlerden 81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli oldukça kullanışlıdır.

Bu büyüklükteki tek katlı prefabrik ev modelinin son derece geniş ebatlardaki salonunda bir de amerikan tarzı açık mutfak bulunmaktadır.  Yine oldukça geniş iki yatak odası ve wc'li bir banyonun bulunduğu evde veranda ile birlikte bir de geniş açık teras mevcuttur. 81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli sadece tatillerin değil, bütün günlerin keyifle geçirilebileceği son derece ferah ve geniş bir iç mekan sağlamaktadır.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.