86 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

55.000,00

VP 525

KÜÇÜKYALI

5/5 (1 yorum) Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

86 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

İstisnasız her insanın ev sahibi olmak istediği günümüzde, prefabrik konutlar sayesinde ev sahibi olmak oldukça kolaylaşmıştır. Çünkü diğer yapılara göre prefabrik yapıların çok daha ekonomik olması nedeniyle artık ev sahibi olmak için bir servet ödemeye gerek kalmamıştır. Bu nedenle bu yapılar, insanoğlunun en temel ihtiyacı olan barınma ihtiyacını, özellikle dar bütçeli insanları da mutlu edecek şekilde karşılanmasına olanak tanımaktadır. Bu tarz tek katlı prefabrik evler arasında bulunan 86 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli son derece ferah ve kullanışlı olması sayesinde tercih edilebilir bir modeldir.

Ev kiralarının oldukça yüksek olduğu günümüz koşullarında insanlar kendi evlerinin sahibi olmak istemekte ancak bütçesi yeterli olmayanların bu isteğine kavuşması hemen hemen imkansız olmaktaydı. Bütün bunlar düşünüldüğünde prefabrik yapılar hem çok maliyetli olmadığından hem de kullanılan malzemeler sayesinde sağlam ve güvenilir olması ve hızlı bir şekilde ev sahibi olmayı sağladığı için herkes için uygun projelerdir.

Bu tarz prefabrik evler arasında bulunan 86 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modelinde, ikisi 10 m2  biri 15 m2 olmak üzere toplam  üç tane yatak odası, ve 25m2  lik oldukça bir salon, bir mutfak ve iki banyo bulunmaktadır. Eve giriş çıkışlar verandadan sağlanmaktadır. Ayrıca özellikle sıcak yaz akşamlarının tadını çıkarmak isteyenler için düşünülmüş açık terası da unutmamak gerekir.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.