93 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

54.900,00

VP 526

MANAVGAT

Derecelendirilmedi Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

93 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

93 m² Tek Katlı Prefabrik Ev modeli, ev sahibi olmak isteyen herkese yepyeni ve çok farklı bir çözüm önerisi sağlayan ve en çok tercih edilen prefabrik ev projeleri arasında bulunmaktadır. 93 m² Tek Katlı Prefabrik Ev tipinde 32 m2 büyüklüğünde oldukça geniş bir salon ve  12 m2 ve 15 m2   ebatlarında iki yatak odası, bir mutfak, bir banyo ve bir veranda oluşmaktadır. Eve giriş çıkışlar geniş veranda aracılığıyla sağlanmakta olup, evin içindeki bütün odalar arasındaki geçişler  hol aracılığı ile sağlanmaktadır.

Prefabrik, kelime anlamı olarak sökülebilir konut anlamına gelmektedir. Çelik konstrüksiyonların birleştirilmesiyle ortaya çıkan bir yapı şekli olan prefabrikler önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilmektedir. Düz bir zemine önceden beton atılır ve atılan betonun uygun yerlerinde gerekli giderler açıldıktan sonra üzerine prefabrik ev oturtulmaktadır. Günümüzde  prefabrik evlerin kullanımı ve buna bağlı olarak üretimi, hem düşük maliyetli olması hem de her ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde dizayn edilebilmesi nedeniyle büyük bir artış göstermektedir. Bu yapıların son derece dayanıklı olması ve oldukça uygun fiyatla üretilmesi, insanlar üzerinde olumlu etki bırakmasına neden olmaktadır.

Özellikle dar alanlara sıkışıp kalmak istemeyen ve geniş ev sahibi olmak isteyen çocuklu aileler için uygun olan  hazırlanmış olan 93 m² Tek Katlı Prefabrik Ev fiyatları sayesinde herkes arzu ettiği eve kolayca ulaşabilecektir.

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.