Listeleri Karşılaştır

Bütçenize Uygun Dubleks Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Bütçenize Uygun Dubleks Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Apartman dairelerinin bir arada yer alan sıkışık ev planlaması yerine, uygun bir arazide inşa edilen iki katlı evler konforlu yapılarıyla bir adım öne çıkmaktadır. Artan ev fiyatlarına oranla kârlı bir alternatif oluşturan dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları, ardı ardına sıralanmış apartman dairelerindense müstakil yapının rahatlığını yaşamak isteyenler için ideal bir seçim oluyor.

Pek çok yönden avantaj sağlayan dubleks evler, günümüz şartlarında oldukça yüksek maliyetlere sahip olduğu için satın alma fikri pek çok kişi için imkansız görünüyor. Bu noktada prefabrik ev fiyatları, uygun bütçeyle iki katlı ev sahibi olmayı planlayanlara uygun ve az maliyetli seçenekler sunuyor. Dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları, kendine özel bir arazide konforlu bir yaşam alanı inşa edecekler için pek çok avantajıyla tercih edilebilirliğini de arttırıyor. Dubleks ev sahibi olmayı ve yaşam alanını kendi ihtiyaçlarına özel detaylarla donatmayı hayal edenler için farklı model ve seçeneklerdeki prefabrik evler hakkında hazırladığımız içeriğimize göz atın!

İdeal Alan Genişliği ve Maliyeti Bir Arada Sunan Dubleks Prefabrik

Yaşamak istediğimiz evi seçerken ilk olarak dikkat ettiğimiz iki kriter; evin ne kadar büyüklükte bir alana sahip olduğu ve maliyetinin ne kadara denk geldiği olmaktadır. Her iki kriteri karşılayan, hem alanı geniş hem de fiyatı uygun bir ev bulmak betonarme yapılarda oldukça zorlaşmaktadır. Dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları ise alan genişliğini kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilme opsiyonu ve uygun fiyatları ile çok avantajlı seçimler sunmaktadır.

100 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Odaları geniş ve aile bireylerinin ihtiyaçlarını karşılayan iç mimari plana sahip, kullanışlı balkonu ve verandası ile konforlu alanlar yaratan dubleks prefabrik ev modelleri, iki katlı bir yaşam alanı isteyenler için kolayca ulaşılabilir seçenekler sunuyor. İdeal alan büyüklüğü ve uygun fiyatı ile ev sahibi olmak isteyenlere ilham verecek bir öneri olarak, 100 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Oldukça büyük iki adet yatak odasına yer verebileceğiniz, geniş ve ferah salonunu ise açık mutfak ile daha kullanışlı hale getirebileceğiniz bu stilde bir dubleks prefabrik ev, 76,100,00 TL gibi oldukça uygun bir maliyete sahip. Hem konforlu hem de uygun fiyatlı müstakil yaşam alanı için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Kullanışlı Mimarisi ve Düşük Fiyatıyla: Dubleks Prefabrik Ev

Yaşam alanından beklentisi, kullanışlı mimariye sahip olması kadar fiyatının da avantaj sağlamasını isteyenler için dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları, en ideal seçimleri oluşturuyor. Tüm ailenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek yeterli alana sahip iki katlı bir ev için en uygun maliyetleri sunan prefabrik ev fiyatları, kolayca ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

131 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Üç adet büyük alana sahip yatak odası, genişliği ile her eşyanınız kolayca yerleştirebileceğiniz salonu, kullanışlı yapısıyla aileler için ideal bir mutfağı olan 131 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, betonarme bir yapıya göre oldukça uygun olan 96,550,00 TL fiyatıyla kusursuz bir seçim oluyor. Apartman dairelerinde daha az konforla bir yaşam sürmek yerine, pek çok açıdan betonarme yapılara göre daha sağlam ve kullanışlı özellikleriyle öne çıkan dubleks prefabrik ev modellerini tercih etmek; gelecek için kârlı bir yatırım oluyor. Size özel iki katlı, bahçesi, verandası, kullanışlı balkonu olan müstakil bir evde yaşamak için oldukça yüksek rakamlara ulaşan fiyatlar yerine, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile olduğu kadar kullanışlı mimarisiyle de fark yaratan dubleks prefabrik evlere uygun maliyetler ödemek, bu prefabrik yapıların tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.

Konforunuzu arttıracak özelliklere sahip dubleks prefabrik evler hakkında sizlere ilham verecek “Fonksiyonel Bir Yaşam Alanı: Prefabrik İki Katlı Evler” blog yazımıza da göz atabilir, seçeceğiniz yaşam alanı için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Prefabrik Ev Modelleri İç Görünümü Neye Benziyor?

Ülkemizde deprem bölgelerinde kullanımıyla aşina olmaya başladığımız prefabrik ev...

okumaya devam et

Hem Konforlu Hem Ucuz: Prefabrik Villa

Geniş iç mimari planlamaları ve konforlu yaşam alanı sunmaları ile öne çıkan villa tipi...

okumaya devam et

Çok Tercih Edilen Prefabrik Evlerin Fiyatları ve Modelleri

Yaşam alanları için tercihlerin değiştiği ve seçeneklerin gittikçe arttığı günümüzde,...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl