Listeleri Karşılaştır

En Uygun Prefabrik Villa Fiyatları

En Uygun Prefabrik Villa Fiyatları

Hayallerinizi süsleyen bir ev planınız var ise uygun fiyatlara prefabrik evlerden yana tercih yaparak hayallerinizi kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra malum deprem bölgesindeyiz. Böylesine büyük bir tehdit altında evlerin güvenliği son derece önemli bir konu, bu aşamada da en doğru tercih prefabrik evlerdir. Depreme karşı dayanıklı olmalarından dolayı ülkemizde tercih sıralamasında oldukça üst sıralarda yer alır. Hem konfor hem fiyat hem de depreme karşı dayanıklı oluşu bu evlere birçok artı katmakta. Uygun fiyat şansı ile sahip olabileceğiniz bu evlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Her bütçeye ve her tarza göre tasarlanan yapılarda tek katlı ve çift katlı modeller yer almaktadır. Bunun yanı sıra çift katlı modellerde villa tarzı ön plana çıkan bir yapıdır. Eğer sizde en uygun prefabrik villa fiyatları hakkında bir araştırmak yapmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Ortalama piyasa fiyatlarını göz önüne alarak en uygun villa yapıları sizler için derledik.

Prefabrik evlerde fiyat farklılıklarının yaşanmasının ilk sebebi kullanılan malzemenin kalitesidir. Bu noktada duvar kalınlıkları duvarda kullanılan malzemeler bunun yanı sıra çatı malzemeleri dış yalıtım sistemi, izole malzemeleri önem arz eder. Bu noktada fiyat farklılıkları yaşanabilmektedir. Prefabrik evlerde çatı ve bununla birlikte duvarların kalitesi önem taşımaktadır. Ev içinde rahat ve konforlu bir yaşam geçirmek adına bu konular dikkate alınmalıdır.

Prefabrik villa fiyatlarına baktığımızda geniş bir fiyat aralığı görebiliriz. İç tasarım, kalite bunun yanı sıra villanın tipi, balkon kullanımı gibi detaylar fiyatların farklı olmasının sebebini açıklamaktadır. Bu aşamada piyasa ortalamaları doğrultusunda 50.000 TL den başlamaktadır. İçeriğinde ki model farklılıkları bununla birlikte metrekaresine bağlı olarak prefabrik villa fiyatları artış gösterebilmektedir. Bu noktada bütçenize uygun olarak dilerseniz daha küçük bir villa seçebilir yahut daha geniş bir villada yaşam sürebilirsiniz. Bununla birlikte içinde ve dışında kullanılan malzemeler konusunda da fiyat farklılıkları görülebilirken en uygun fiyatlandırma direk olarak oturulabilecek bir villa ortalama olarak 50.000 TL den başlamakta ve bu şekilde taban fiyat belirlenmektedir.

Bize 0216 494 49 49 ‘dan ulaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Son Dönemlerin Modern Mimarisi: Tasarım Prefabrik Evler

Günümüzde prefabrik yapıların yaşam alanı olarak oldukça fazla tercih edilmesiyle birlikte,...

okumaya devam et

Kullanışlı Bir Prefabrik Ev İçi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Yaşam alanlarına pratik ve kullanışlı özellikleri ile yeni bir tasarım anlayışı...

okumaya devam et

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır? Bilmeniz Gereken Tüm Detaylar

Pratik özellikleri ile hızlı bir şekilde yeni yaşam alanları yaratma fırsatı sunan...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl