Listeleri Karşılaştır

Büyük Aileler İçin Konforlu İki Katlı Prefabrik Evler

Büyük Aileler İçin Konforlu İki Katlı Prefabrik Evler

Kalabalık aileler için ev satın alırken göz önünde bulundurulan ve aranılan özelliklerin başında gelen alan büyüklüğü ve sunduğu konfor, ailenin her bir bireyinin ihtiyaçlarını karşılaması açısından önemlidir. Oda sayısını ve ev içerisindeki mimari dizaynını ihtiyacınıza göre kendiniz belirleyebileceğiniz iki katlı prefabrik evler, bu noktada betonarme yapılara göre çok daha avantajlı olmaktadır.

Büyük ailelerin rahatlığını ve konforunu karşılayan özellikleri ile iki katlı prefabrik evler, oldukça kullanışlı yaşam alanı seçenekleri sunmaktadır. Metrekare büyüklüğünü ve evin iç dizaynından dış cephe görünümüne kadar pek çok özelliğini tercihinize ve ailenizdeki ihtiyaca göre seçebileceğiniz prefabrik evler; ailenize özel konumu ve çocuklarınızın özgürce oynayabileceği bahçe konsepti ile fark yaratan yönlerini ön plana çıkarıyor. Aileniz için aradığınız konforu sunan iki katlı prefabrik ev önerilerini derlediğimiz içeriğimiz sizlere fikir oluşturabilir. İşte farklı seçenekleri ve işlevsel özellikleri ile iki katlı prefabrik evler:

Kullanışlı ve Dikkat Çeken Mimarisiyle: 134 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

İki katlı prefabrik evler, sahip oldukları kullanışlı yapılarıyla birlikte iç açıcı ferahlığı ve fark yaratan mimarisiyle de hayal edilen ev tasarımını yansıtıyor. Aileler için ideal ev tercihi olan iki katlı prefabrik ev seçenekleri, daha fazla alan sunarak rahatlığı ön plana çıkaran tasarımıyla dikkat çekiyor.

134 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Sahip olduğu 3 adet yatak odası, her iki katta da bulunan banyosu ve mutfakla bir arada konumlandırılan büyük salonuyla 134 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, aileler için ideal oda sayısına ve büyüklüğe sahip. Prefabrik evlerin fark yaratan yönlerinden; evin mimari yapısını ilerleyen zamanlarda ihtiyaç durumuna göre değiştirme, oda sayısını arttırma ve alanı genişletme, aileler için kullanışlı bir yaşam alanına sahip olma fırsatı sunmaktadır.  Ayrıca iç açıcı bir atmosferde yaşama imkanı da sunan iki katlı prefabrik ev modeli, doğaya açılan ferah balkonu ve kendinize ait arazinizde ayıracağınız bahçe bölümüyle hafta sonları ailenizle ve dostlarınızla birlikte yapacağınız keyifli aktivitelerinize doğanın içerisinde ev sahipliği yapacak.

Geniş Odaları ile Ferah Bir Atmosfer Yaratan: 142 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Kalabalık aileler için oda sayısı ve odaların sahip olduğu metrekare, ev içerisinde konforu hissedebilmek ve rahat yaşayabilmek için ev seçerken önemli bir özellik olmaktadır. Birçok artı yönüyle tercih edilen prefabrik yapılar arasında geniş odaları ile büyük aileler için kullanışlı yaşam alanları yaratan iki katlı prefabrik evler, ferah bir atmosfer içerisinde yaşamayı seçenler için ideal mimari yapıya sahip.

142 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Kalabalık ailelere uygun bir öneri olarak 142 m² Çift Katlı Prefabrik Ev seçeneği, 4 yatak odasına yer verebileceğiniz, ailenizle bir arada keyifli vakit geçirmenize elverişli büyük bir salon bölümü ayırabileceğiniz oldukça geniş alanıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu model ve büyüklükte betonarme bir ev satın almak oldukça yüksek maliyetlere denk gelirken çift katlı prefabrik yapılar, uygun fiyatları ile kalabalık aileler için ideal ve avantajlı bir yaşam alanı tercihi olmaktadır.

Misafirlerinizi Rahatlıkla Ağırlayabileceğiniz Büyüklükte: 150 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Aile fertlerinin fazla olduğu, sık zaman aralıklarıyla uzakta yaşayan aile dostları ve misafirlerin yatılı olarak ağırlandığı büyük aileler için hem geniş alana hem de uygun fiyata sahip iki katlı prefabrik evler, en ideal seçenekleri sunmaktadır.

150 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Kalabalık ve her daim misafiri olan aileler için uygun alana sahip bir ev önerisi olarak, 150 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, konforu doyasıya hissedebileceğiniz mimari yapıya ve avantajlara sahip. Oldukça uygun maliyeti ile sizi müstakil ev sahibi yapacak olan bu ev modeli; dört adet oda, geniş bir salon, iki katta da yer verilebilecek banyo için yeterli alanı, tercihinize göre planlayabilme fırsatı sağlıyor. Odaların katlardaki yerleşimini ihtiyacınıza ve tercihinize göre belirleyebilmenizi sağlayan kullanışlı özellikleri ile iki katlı prefabrik evler, hayal ettiğiniz evin iç dizaynından dış cephesinin görünümüne kadar her detayını tasarlayabilme fırsatını sunuyor.

İlgili Mesajlar

Prefabrik Ev Modelleri İç Görünümü Neye Benziyor?

Ülkemizde deprem bölgelerinde kullanımıyla aşina olmaya başladığımız prefabrik ev...

okumaya devam et

Hem Konforlu Hem Ucuz: Prefabrik Villa

Geniş iç mimari planlamaları ve konforlu yaşam alanı sunmaları ile öne çıkan villa tipi...

okumaya devam et

Çok Tercih Edilen Prefabrik Evlerin Fiyatları ve Modelleri

Yaşam alanları için tercihlerin değiştiği ve seçeneklerin gittikçe arttığı günümüzde,...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl