Listeleri Karşılaştır

Her Bütçeye Hitap Eden: Prefabrik Ev Fiyatları

  • 25 Haziran 2018
  • Genel
  • 0
Her Bütçeye Hitap Eden: Prefabrik Ev Fiyatları

Estetik mimari yapıları ile birlikte pratik kurulumu, kullanışlı ve fonksiyonel özellikleri de bir araya getiren prefabrik evler, fiyatları açısından da her bütçeye uygun fırsatlar sunuyor. Prefabrik ev fiyatları, betonarme yapılara oranla metrekare büyüklüğü ve işlevselliği açısından çok daha avantajlı bir seçenek olarak günümüzde oldukça tercih ediliyor.

Şehir içerisinde konforlu bir yaşam alanı, tatil için ideal yapıda yazlık, kış ayları için doğanın yanı başında bir ev ya da bağ evi gibi kişisel ihtiyaçlara yönelik modeller sunan prefabrik evler, seçeceğiniz alan büyüklüğüne ve tek katlı ya da çift katlı mimari yapısına göre fiyat seçeneklerine sahip. Betonarme yapıların aksine prefabrik evler, müstakil evin özelliklerini konforla birleştirerek uygun maliyetle sahip olma şansı sunuyor. Yeni bir ev almayı düşünenler, ailesiyle birlikte daha konforlu bir yaşam alanına sahip olmayı planlayanlar ya da yazlık, bağ evi gibi ikinci bir ev satın almayı isteyenler için içeriğimizde avantajlı seçenekleri derledik. İşte prefabrik ev fiyatları ve sunduğu fırsatlar hakkındaki içeriğimiz:

Küçük, Samimi ve Uygun Maliyetli

Küçük aileler için samimi atmosfere ve ufak olduğu kadar kullanışlı iç mimariye sahip prefabrik ev modelleri, en ideal seçeneklerin başında geliyor. Hem ihtiyaçları karşılayabilen alanı hem de maliyeti açısından prefabrik ev fiyatları içerisinde oldukça avantajlı bir seçenek olan 62 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, çok kalabalık olmayan aileler için uygun bir model olarak karşımıza çıkıyor.

62 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

İç mimari olarak 2 adet yatak odası ile geniş ve kullanışlı bir salonla tamamlanabilecek bu ev, 49,600 TL fiyatıyla çok uygun bir maliyetle yeni bir yaşam alanına sahip olmanın kapılarını aralıyor. Kendi ihtiyaçlarınıza göre planlamasını yaparak kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz prefabrik evler; yepyeni dizaynları, müstakil formdaki yapıları ve estetik görünümleriyle betonarme binalara göre maliyet anlamında çok daha uygun bir seçenek oluyor. Yaşam standartlarınızı arttıracağınız konforlu bir ev için prefabrik ev fiyatları en kârlı yatırım olarak çok fazla tercih ediliyor.

Şık Tasarım ile Ferah Atmosferi Birleştiren Prefabrik Ev Modeli

Yaşam alanınızdan beklentiniz aydınlık, ferah ve görünümü ile içi açıcı bir etki yaratması ise tasarım olarak şıklığı ve estetiği gözler önüne seren modellerden yana seçim yapabilirsiniz. Bu standartları eksiksiz ve avantajlı seçenekleri ile sunan prefabrik yapılar, fiyatları açısından oldukça uygun seçeneklerle yepyeni yaşam alanları inşa etmenize kolaylık sağlıyor.

98 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Büyük camları ile güneş ışığını evinize davet edecek, hem iç hem de dış mimarisi ile şık bir tasarıma sahip olacak ev modelleri arasında 98 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, çarpıcı bir model olarak ön plana çıkıyor. Ahşap desenli dış cephe kaplaması ile estetik görünüm kazanan bu yapı, prefabrik ev fiyatları açısından da sunduğu fırsatlara göre çok uygun maliyeti ile fark yaratıyor. 74.900 TL fiyata sahip olan prefabrik ev, geniş oda planlaması şık ve farklı tasarımı ile sahip olmak isteyeceğiniz özellikleri bir araya getiriyor. Yaşam alanınızdan beklentilerinizi konforla karşılayan bu ev modeli, bütçenizi zorlamayacak prefabrik ev fiyatları ile rahatlıkla yeni bir ev sahibi olmanıza fırsat oluşturuyor.

Geniş ve Konforlu Bir Yaşam Alanı

Nüfusu kalabalık, sıklıkla misafir ağırlayan ve konforu tercih eden aileler için alan büyüklüğü ile geniş bir mimari yapıya sahip çift katlı prefabrik ev modelleri, en uygun seçeneklerden oluyor. İki katta rahatlıkla yer verilmiş oda planlamaları, ferahlığı hissettiren dizaynları ile çift katlı prefabrik evler, yaşam alanlarında rahatlığı ön planda tutan ailelerin seçeceği modellerde ilk sıralarda yer alıyor.

158 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Ahşap desene sahip zarif dış cephesi ve estetik görünümü tamamlayan renk seçenekleriyle 158 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, göz alıcı bir tasarıma sahip. Şık görünümünü fonksiyonel özellikleri ile bir araya getirerek geniş ve kullanışlı bir yaşam alanı oluşturan bu model, uygun prefabrik ev fiyatları arasında 133.300.00 TL fiyatıyla avantajlı bir seçim olarak değerlendirilebilir. Geniş odaları ve kullanışlı iç mimarisi sayesinde hem ailenizle rahatlığı doyasıya hissederek yaşayacağınız hem de konuklarınızı konforla ağırlayabileceğiniz bir ev hayal ediyorsanız bu prefabrik yapı, en ideal seçimlerden biri oluyor. Betonarme yapılara göre bu stildeki prefabrik evler, fiyatları bakımından olduğu gibi kaliteli malzemeleri, pratik kurulumu ve dayanıklı yapısıyla da daha avantajlı ve kârlı bir yatırım olarak fark yaratıyor. Prefabrik ev fiyatları; şıklığı, konforu, lüksü ve fonksiyonelliği uygun maliyetle sunduğu için prefabrik yapılar, son dönemlerde yaşam alanı olarak en çok tercih edilen seçeneklerden oluyor.

İlgili Mesajlar

Son Dönemlerin Modern Mimarisi: Tasarım Prefabrik Evler

Günümüzde prefabrik yapıların yaşam alanı olarak oldukça fazla tercih edilmesiyle birlikte,...

okumaya devam et

Kullanışlı Bir Prefabrik Ev İçi Tasarımı Nasıl Olmalı

Yaşam alanlarına pratik ve kullanışlı özellikleri ile yeni bir tasarım anlayışı...

okumaya devam et

Prefabrik Ev Nasıl Yapılır? Bilmeniz Gereken Tüm Detaylar

Pratik özellikleri ile hızlı bir şekilde yeni yaşam alanları yaratma fırsatı sunan...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl