Listeleri Karşılaştır

Bütçenizi Zorlamadan Satın Alabileceğiniz: Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Bütçenizi Zorlamadan Satın Alabileceğiniz: Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Geçmiş zamanlara göre günümüzde bir ev sahibi olmak; hem aranılan kriterlerin fazlalığı açısından hem de maliyet ve süre bakımından oldukça zor bir durum olmaya başlamıştır. Değişen hayat şartlarımızla birlikte yaşamımızı sürdürdüğümüz evlerimizden de beklentilerimiz değişmiş ve yaşam alanlarımızda görmek istediğimiz özellikler artmıştır.

Uygun bir arazi satın alarak özelliklerini kendimizin belirleyebileceği müstakil evde yaşamak; betonarme binalar için oldukça uzun süren bir zamanı kapsamakta ve maliyet açısından da ateş pahası olabilmektedir. Bu noktada prefabrik ev modelleri ve fiyatları, bütçemizi zorlamayarak fabrikalarda üretilmesi ve hızlı kurulum imkanı sağlamasıyla avantajlı bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Pratik ve hızlı montajı ile çok kısa sürede yerleşebileceğiniz, kendinize ister küçük ve huzurlu, ister konforlu, isterseniz de büyük ve size özel bir dünya yaratabileceğiniz prefabrik ev modelleri ve fiyatları hakkında hazırladığımız içeriğimize mutlaka göz atın. Zaman kaybetmeden hayalinizdeki evi yaratmanız için size ilham verecek önerilerimiz:

Küçük ve Samimi Bir Ev Hayal Edenlere: 70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Alanı küçük ama sağladığı konfor ve huzurun büyük olduğu bir ev benim için yeterli diyenlere prefabrik ev modelleri ve fiyatları içerisinde en uygun seçeneklerden biri olan 70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, hayal ettiğiniz standartlarda yaşamı sizlere sunuyor. Kendi evinizin sahibi olmak ve size ait bir arazide inşa edilmiş küçük müstakil bir evde yaşamak için düşündüğünüz kadar yüksek bütçe ayırmanızı gerektirmeyen prefabrik evler, minimal tasarımları ve fonksiyonel yönleriyle hayal ettiğiniz yaşama hızlıca ulaşmanızı sağlıyor.

70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Betonarme bir müstakil eve sahip olmak için oldukça yüksek tutan maliyetler, uzun süre beklemenizi gerektiren mimari proje ve inşaat aşaması gibi prosedürler; ev satın alma fikrini ertelemeye neden olmaktadır. Hem kısa sürede tüm işlemleri hızlıca gerçekleştiren hem de uygun fiyatlarla yüksek kalitede bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlayan prefabrik ev seçenekleri, kârlı avantajları ile tercih edilebilirliğini arttırıyor. İki yatak odası ve salonla bir arada konumlandırılan açık mutfak konsepti ile mevcut alanı daha kullanışlı hale getiren 70 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, küçük alanıyla samimi bir atmosferde yaşamayı tercih edenler için en ideal seçeneklerden. Yaşamak istediğiniz minimal ve huzurlu hayatı sunan bu tarz ev modeli, belirli bir süre aralığında (20 Nisan – 5 Mayıs 2018) 34,900,00 TL gibi oldukça uygun bir maliyete sahip. Beklentilerinizi karşılayan özelliklerle tasarlanmış ve oldukça uygun fiyat seçenekleri ile prefabrik evler, hayal ettiğiniz yaşama planlarınızı ertelemeden kavuşmanızı sağlıyor.

Konforuyla Öne Çıkan: 81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Sahip olmak istediğiniz evde konforu ve rahatlığı ön plana çıkaran özellikleri arıyorsanız, satın alacağınız yaşam alanında pek çok kriterin bir arada olması gerekiyor. Kendinize ait bir ev satın almak ve apartman dairelerinin sıkışık mimari düzeninden uzaklaşmak istiyorsanız, aradığınız konfor açısından müstakil evler, ideal seçenek olacaktır.

81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Hem mimari açıdan güvenli bir yaşam alanı sunan hem de kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanan konforlu ve geniş bir müstakil ev; betonarme özelliklerde inşa edildiği zaman oldukça yüksek bir bütçe ayırmanızı gerektirecektir. Mimari planı, oda sayısı, kullanılan malzemelerin kalitesi, doğayı yakından hissetmenizi sağlayan bahçesi ya da balkonu gibi pek çok kriteri barındıran bir betonarme yapı; hem evin özelliklerini ihtiyaçlarınıza göre opsiyonel olarak değiştirme imkanı sunmazken hem de maliyet açısından çok yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Aradığınız yüksek kalite ve konforla hazırlanmış bir yaşam alanı için sağladığı fırsatlarla prefabrik ev modelleri ve fiyatları en ideal seçimlerden olacaktır. 81 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, dikkat çeken şık tasarımı ve kullanışlı oda mimarisiyle konforu tercih edenlere özel bir model olarak 50,500,00 TL maliyetiyle oldukça avantajlı bir seçenek oluşturuyor. İki adet yatak odası, güneş ışığını doyasıya hissetmenizi sağlayan uzun pencere dizaynı, misafirleri rahatlıkla ağırlamaya elverişli geniş salonu, iki adet verandası ile yaşamak istediğiniz konforlu hayatı eksiksiz bir şekilde sizlere sunuyor.

Kendine Ait Bir Dünya Yaratmak İsteyenler İçin: 92 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Evinizin özelliklerini isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz belirleyebileceğiniz tamamen size özel bir dünya yaratmayı hayal ediyorsanız, uygun fiyatlarla bu imkanlara sahip olma fırsatı tanıyan prefabrik evler, aradığınız yaşam alanı olacaktır.

92 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Odaları geniş ve iç mimarisi açısından kullanışlı özellikler sunan prefabrik ev modelleri ve fiyatları içerisinde aradığınız kriterleri bir arada bulmanız oldukça uygun bütçeyle mümkün olabilmektedir. Ailenizle birlikte ya da yalnız başınıza ihtiyaç duyduğunuz özellikleri size ait alanda sunan 92 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, aradığınız yaşam alanı için size ilham verecektir. İki katlı dizaynı içerisinde geniş iki adet odası, büyük salonu ve uzun holü ile ferah bir atmosfere sahip bu model, 77,900,00 TL fiyatıyla da müstakil bir evde konforu doyasıya yaşamak isteyenler için uygun maliyet fırsatı sunuyor.

İlgili Mesajlar

Prefabrik Ev Modelleri İç Görünümü Neye Benziyor?

Ülkemizde deprem bölgelerinde kullanımıyla aşina olmaya başladığımız prefabrik ev...

okumaya devam et

Hem Konforlu Hem Ucuz: Prefabrik Villa

Geniş iç mimari planlamaları ve konforlu yaşam alanı sunmaları ile öne çıkan villa tipi...

okumaya devam et

Çok Tercih Edilen Prefabrik Evlerin Fiyatları ve Modelleri

Yaşam alanları için tercihlerin değiştiği ve seçeneklerin gittikçe arttığı günümüzde,...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl