Listeleri Karşılaştır

Görür Görmez Yerleşmek İsteyeceğiniz Tek Katlı Ev Modelleri

Görür Görmez Yerleşmek İsteyeceğiniz Tek Katlı Ev Modelleri

Müstakil bir evde yaşamak isteyenler için tek katlı ev modelleri içerisinde sahip olduğu özellikleriyle bir adım öne çıkan prefabrik yapılar, fonksiyonel yapısıyla kusursuz bir öneri oluyor. Yeni bir ev alma aşamasında dikkat ettiğimiz pek çok nokta olur. Kaç odaya sahip olduğu, evin mimari düzeni, dış cephesi, özelliklerinin kullanışlı olup olmadığı ve tüm bunların ne kadar bir maliyet gerektirdiği gibi kriterler, ev satın alırken en çok dikkat ettiklerimizdendir.

Prefabrik yapılar; her kişiye ve aileye uygun metrekareye sahip seçenekleri, kurulumundan sonra ev sahibinin isteğine göre alanının büyütülebilmesi, bahçe ve teras gibi ferah alanlara sahip olması ve taşınabilir yapısı sayesinde son dönemlerde müstakil ev satın almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bahçeye ya da terasa açılan iç açıcı atmosfere sahip bir ev, yalnız yaşayanlar için uygun fiyatlara sahip kullanışlı bir müstakil ev ya da büyük aileler için rahatlığın ve konforun ön plana çıkarıldığı geniş ev fikirleri için prefabrik yapılar birbirinden farklı ve fonksiyonel seçeneklere sahip. İşte müstakil bir ev satın almak isteyenler için hazırladığımız içeriğimizde artı yönleriyle öne geçen prefabrik yapıda tek katlı ev modelleri:

Samimi Bir Atmosfere Sahip: 68 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Yalnız yaşayanlar için ya da yeni evli küçük aileler için yeterli alana sahip müstakil bir evde yaşamanın lüks ve fazla bir düşünce olarak gelmesi; betonarme yapıdaki müstakil evlerden ve fiyatlarının yüksekliğinden kaynaklanmaktadır. Odaları kullanışlı, kendine özel bahçesi olan, ihtiyaca göre şekillendirilebilen yapısı ve genişletilebilen alanı ile prefabrik evler, bu noktada müstakil evde tek başına ya da küçük ailesiyle yaşamak isteyenler için ideal seçenek oluşturuyor.

68 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Samimi bir atmosferde, ihtiyaç duyulan alanı kullanışlı yönleriyle sunan bir ev hayal edenler için 68 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, tercih edilebilir bir öneri oluyor. İki yatak odası ve salonuyla hem yalnız yaşayanlar hem de küçük aileler için tek katlı ev modelleri arasında ideal bir mimari yapıya sahip. Ya da sahip olduğu samimi atmosferi ile ortalama büyüklüğünden dolayı bağ evi ve yayla evi gibi kısa süreli tatiller için dinlenme noktanız olacak alternatif ev seçeneklerinize uygun olabilir. Verandası ile bahçeyi ve doğayı hissetmenizi sağlayan yapısıyla da 68 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, pek çok kullanışlı özelliğini mimari yapısında birleştiriyor.

Aydınlık ve Ferah: 98 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Tek katlı ev modelleri arasında kurtarıcı özellikleriyle fark yaratan prefabrik yapılar; evinizin mimarisini ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturma ve değiştirebilme imkanı tanımaktadır. 40 m² gibi küçük alana sahip bir ev, yalnız yaşayan kişiler için ideal olabilirken yaklaşık 70 m², 98 m², 126 m² alandan oluşan prefabrik evler de aileler için tek katlı seçenekleriyle yeterli büyüklükte olacaktır.

98 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Zamanla değişen tercihlere uygun olarak odaların mimari yapısını ve evinizin sahip olduğu alanı büyütebileceğiniz prefabrik ev projeleri, ailedeki her bireyin ihtiyacına karşılık verebilen kapasite imkanı yaratıyor. Bir aile için ideal alana sahip olan 98 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, hem dış ve iç dizaynı hem de kullanışlı oda mimarisiyle tek katlı evler arasında fark yaratarak ön plana çıkıyor. Ev içerisinde bulunan üç yatak odası ve bir adet salon, ilerleyen süreç içerisinde yeterli gelmediği ve ailedeki bireylerin ihtiyaçlarını karşılamadığı noktada, ev sahipleri istedikleri zaman alan ve oda eklemesi yaparak evin sahip olduğu büyüklüğü arttırabilirler.  Size özel bir arazi içerisinde inşa edebileceğiniz 98 m² Tek Katlı Prefabrik Ev tasarımını daha da güzelleştirecek ve doğayı hissetmenizi sağlayacak bahçe ile ferah bir atmosfer içerisinde yaşayabilirsiniz. Boydan boya cama yer verilen salon ve yatak odası bölümlerindeki tasarım da hem evinizi güneş ışığıyla aydınlatmanızı sağlayacak hem de farklı tarzıyla evinizin görünümüne şık bir duruş kazandıracaktır. Birbirinden farklı büyüklüğü sahip çok çeşitli tek katlı prefabrik ev seçenekleri ile ilgili önerileri web sitemizden de inceleyebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Prefabrik Ev Modelleri İç Görünümü Neye Benziyor?

Ülkemizde deprem bölgelerinde kullanımıyla aşina olmaya başladığımız prefabrik ev...

okumaya devam et

Hem Konforlu Hem Ucuz: Prefabrik Villa

Geniş iç mimari planlamaları ve konforlu yaşam alanı sunmaları ile öne çıkan villa tipi...

okumaya devam et

Çok Tercih Edilen Prefabrik Evlerin Fiyatları ve Modelleri

Yaşam alanları için tercihlerin değiştiği ve seçeneklerin gittikçe arttığı günümüzde,...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl