Listeleri Karşılaştır

Maliyetini Öğrenince Şaşıracağınız Ucuz Prefabrik Evler

Maliyetini Öğrenince Şaşıracağınız Ucuz Prefabrik Evler

Son dönemlerde değişen yaşam şartları ile iyi özelliklere sahip, konforlu bir ev sahibi olma fikri ulaşılması oldukça zor gelmeye başladı. Beğenilen evlerin özellikleri, aranılan kriterleri karşıladığında bazen konumu bizim için uygun olamayabiliyor veya konfor açısından ailemizle ya da kendi başımıza yaşayabileceğimiz tam istediğimiz gibi bir ev bulduğumuzda da fiyat açısından yüksek maliyetli olabiliyor.

Günümüzde sıklıkla karşılaştığımız ev sahibi olmak ile ilgili bu tarz durumlara karşılık, alternatif ve avantajlı bir seçenek olarak maliyet açısından oldukça ucuz prefabrik evler, tercih edilebilirliğini arttırmıştır. Ev sahibi olma planları yapıyorsanız, fiyatları ve sunduğu imkanlarla sizin için oldukça kârlı bir yatırım olacak prefabrik ev fiyatları ile ilgili hazırladığımız bu içeriğimize mutlaka göz atın. İşte herkese hitap eden farklı büyüklükteki seçenekleriyle hem tek katlı hem de çift katlı ucuz prefabrik evler ve fiyatları:

Yalnız Yaşayanlar İçin Minimal Bir Yaşam Alanı: 40 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Şehir yaşamında çalışma imkanlarının fazla olmasından dolayı işyerinin konumuna uygun bir evde yalnız yaşamak, kolaylık sağlayan kaçınılmaz bir durum olmaya başladı. Bu süreç içerisinde yüksek fiyatlarla uzun yıllar boyunca kira vererek yatırım yapamadan bir yaşam sürmek yerine uygun maliyetle bir ev sahibi olma fikri de gittikçe yaygınlaşan bir seçenek oldu.

40 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Yıllar boyunca çok fazla konfora sahip olmayan bir daireye kira ödemek yerine yaşam alanı ödemelerine ayrılan bütçeyi değerlendirmek için size özel bir alanda müstakil ev sahibi olmak, prefabrik ev seçenekleriyle oldukça kolay olmaya başlamıştır. Yalnız yaşayanlar için konforlu ve minimal bir yaşam alanı imkanı sunan maliyeti ucuz prefabrik evler, çok seçenekli alan büyüklükleriyle avantajlı bir yatırım olmaktadır.  Ev sahibi olmayı düşünenlerin kısa sürede yerleşebilecekleri ve diledikleri yere kolayca taşıyabilecekleri 40 m² Tek Katlı Prefabrik Ev, sahip olduğu fark yaratan özellikleriyle kusursuz bir öneri oluyor. Yalnız yaşayanların modern tarzı yansıtan bir ev dizayn edebilecekleri, bir yatak odasıyla birlikte salon ve mutfağın bir arada olduğu iç mimariye sahip bu ev modeli, 28,700 TL gibi oldukça uygun bir maliyete sahip. Size özel bir arazide kurulumunu sağlayabileceğiniz konforlu bir yaşam alanına oldukça ucuz fiyatlarla kısa sürede sahip olabilir, geleceğiniz için kârlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Geniş Bir Ev Hayal Edenlere: 122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Yaşam alanlarımızı seçerken göz önünde bulundurduğumuz kriterlerin başında gelen; büyüklük ve genişlik, betonarme binalarda oldukça yüksek maliyetlere denk gelmektedir. Geniş alana sahip betonarme bir ev sahibi olmak için oldukça fazla bütçe ayırmamız gerekirken büyüklüğü ile bir aile için oldukça ideal seçenekler sunan maliyet bakımından ucuz prefabrik evler, hem kullanışlılık hem de maddi açıdan fırsatlar sunmaktadır.

122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev

Sahip olduğu alanını, kullanışlı iç mimarisi ile aileler için ideal bir yaşam alanına dönüştüren 122 m² Tek Katlı Prefabrik Ev; üç yatak odası, büyük bir salonu ve geniş verandası ile işlevsel şekilde dizayn edilmiştir. Aileler için oldukça yeterli genişliği ile bu model, 73,300,00 TL maliyetiyle de betonarme binalara göre çok daha uygun fiyata satın alınabilme şansı sunmaktadır. Çocuklar için ayrı odalar ayırabileceğiniz ya da kendinize özel alanlar oluşturabileceğiniz, hobileriniz ve kişisel uğraşlarınız için ayrı bir bölüm yaratabileceğiniz üç odaya sahip tek katlı prefabrik ev, ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan bir yaşam alanı sağlıyor. Hem yeterli alan sunan hem de fiyatlarıyla bütçenizi zorlamayan prefabrik ev seçenekleri, son dönemlerde oldukça kârlı bir yatırım fikri olmaktadır.

Büyük Aileler İçin İdeal Alana Sahip: 155 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Kalabalık ailelere özel hem maliyeti az hem de yeterli genişliğe sahip bir yaşam alanı önerisi olarak 155 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, kusursuz bir seçenek olacaktır. Betonarme yapıların oldukça yüksek maliyetlerine karşılık, odalarının büyüklüğü ve fazlalığına rağmen çok uygun bütçeyle sahip olunabilen ucuz prefabrik evler, sunduğu fırsatlarıyla bir adım öne geçmektedir.

155 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Sahip olduğu 155 m² alanın iki katlı ev mimarisinde kullanıldığı bu model, odalarda ve hol geçişlerinde ferahlığı hissetmenizi sağlıyor. Odalara ayrılan oldukça geniş alanı ile ailenin her üyesinin kişisel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İki adet balkonuyla da doğayı yakından hissetmenizi ve yaşama keyifli bir mola vermenizi sağlamaktadır. İşlevsel iç mimarisi ile büyük ailelere oldukça kullanışlı bir evde yaşama fırsatı sunan yeterli büyüklüğe sahip bu ev modeli, 113,200,00 TL gibi çok uygun bir maliyete denk gelmektedir. Size ve ailenize özel alanı ile konforlu bir yaşama sahip olacağınız prefabrik ev seçeneklerinin sunduğu uygun maliyetle betonarme müstakil bir ev sahibi olmak neredeyse imkansız olmaktadır. Hem kaliteli malzemelerle inşa edilmiş hem de genişliği ve kullanışlılığı ile avantajlar sağlayan prefabrik evler pozitif yönleriyle ve uygun maliyetleriyle betonarme yapılara göre çok daha fazla tercih edilmektedir.

İlgili Mesajlar

Prefabrik Ev Modelleri İç Görünümü Neye Benziyor?

Ülkemizde deprem bölgelerinde kullanımıyla aşina olmaya başladığımız prefabrik ev...

okumaya devam et

Hem Konforlu Hem Ucuz: Prefabrik Villa

Geniş iç mimari planlamaları ve konforlu yaşam alanı sunmaları ile öne çıkan villa tipi...

okumaya devam et

Çok Tercih Edilen Prefabrik Evlerin Fiyatları ve Modelleri

Yaşam alanları için tercihlerin değiştiği ve seçeneklerin gittikçe arttığı günümüzde,...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl