Listeleri Karşılaştır

Konforlu ve Kullanışlı Prefabrik Villa Fiyatları

Konforlu ve Kullanışlı Prefabrik Villa Fiyatları

Konforlu, fonksiyonel özellikler sunan, estetik ve genel mimari yapıya uyum sağlayan tasarıma sahip yaşam alanları için prefabrik yapılar, en kârlı seçenekler olarak tercih ediliyor. İki katlı mimari yapısı ile konforlu yaşam alanı sunan prefabrik villa fiyatları açısından da betonarme yapılara göre çok uygun maliyet aralığına sahip.

Çift katlı yapısı, geniş odaları ve ferah koridorları ile konforlu bir atmosfer yaratan prefabrik villalar özellikle geniş aileler ve yaşam alanında ferahlığı tercih edenler için en ideal seçeneklerin başında geliyor. 80 m² alana sahip prefabrik villa seçenekleri olduğu gibi 160 m² gibi geniş ve büyük bir alan sunan prefabrik ev modelleri de bulunuyor. Hızlı kurulumu, bir aydan kısa sürede tamamlanan montaj işlemleri, sağlamlığı ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı mimari yapısı ve en teşvik edici avantajlarından biri olan uygun fiyat aralığı ile iki katlı ev satın almayı planlayanlar için prefabrik villalar, güzel bir seçim oluyor. Yeni bir ev satın almayı planlıyor, daha konforlu ve çift katlı bir eve geçmeyi düşünüyorsanız prefabrik villa fiyatları ve sunduğu fırsatlar hakkındaki içeriğimiz ilginizi çekecektir:

İdeal Genişliğe Sahip: 82 m² Prefabrik Villa

İki katlı, kullanışlı iç mimari planlamaya sahip, müstakil bir evin konforunu düşük maliyet ile sunan ev seçenekleri arasında prefabrik yapılar, fark yaratan avantajlara sahip. Prefabrik villa fiyatları, diğer yapılanmalara göre oldukça ekonomik olurken sunduğu konforlu yaşam açısından da betonarme apartman daireleri ve müstakil yapılara göre daha avantajlı oluyor.

82 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz, iki adet yatak odası ve salon şeklinde iç planlamasını hayata geçirebileceğiniz 82 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, ideal büyüklükte bir yaşam alanı seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Küçük bir aile için uygun ve avantajlı bir seçim olabilecek bu prefabrik villa modeli, 84.200 TL gibi oldukça uygun bir fiyata sahip. Çok büyük bir bütçe ayrılmadan yeni ve konforlu bir villa sahibi olmak için en ideal seçenekler arasında bulunan bu model, ön sıralarda yer alıyor.

Ahşap Desenli Şık Mimarisiyle Konforlu Yaşam Alanı

Estetik dış cephesi kadar kullanışlı bir yaşam alanı yaratan iç mimariye sahip prefabrik villalar, hayal ettiğiniz şık bir eve uygun maliyetle sahip olma şansı sunuyor. Hem geniş odaları ile ferah bir ev hem de doğayı yanı başınıza taşıyan balkon ve veranda konsepti ile kusursuz bir seçim olan prefabrik villa fiyatları açısından da oldukça uygun seçenekler sunuyor. Bu seçenekler arasında şık dış mimarisi ile dikkat çeken 118 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, geniş ev planlamasını ve fonksiyonel özelliklerini 115.600.00 TL gibi oldukça uygun bir fiyat ile sunuyor.

118 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Ahşap desen dış cephesi, modern mimari çizgideki yenilikçi tasarımı ile bu prefabrik ev modeli; şıklığı ile öne çıkan kullanışlı bir yaşam alanını tercih edenlere sunacağımız öneriler arasında yer alıyor. Yeni ve modern tarzda ev tasarımlarında tercih edilen; yere kadar uzanan büyük pencereler, evin alanını daha geniş gösterirken güneş ışığının da daha verimli kullanılmasını sağlıyor. Modern stilde bir ev sahibi olmayı ve çok yüksek bütçe ayırmadan satın almayı planlıyorsanız, kendinize özel arazinizde inşa ettirebileceğiniz bir seçenek olarak  bu model, sizlere ilham verebilir.

Ferah ve Geniş Ev Hayal Edenlere

Büyük ailelerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak iç mimari planlaması ile prefabrik villalar, ev sahibi olmanın en avantajlı seçeneklerini sunuyor. Geniş odaları, iki katlı iç dizaynı, şık ve estetik dış cephesi gibi pek çok kullanışlı yönü; uygun maliyete sunan prefabrik villa fiyatları, betonarme yapılara göre avantaj sağladığı için son dönemlerde oldukça fazla tercih edilmeye başladı.

150 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Estetik ve çarpıcı dış mimarisi ile olduğu kadar ferah bir atmosfer sunan iç dizaynı ile dikkat çeken bir model olarak 150 m² Çift Katlı Prefabrik Ev, 128.900.00 TL gibi uygun bir fiyata sahip. 4 yatak odası şeklinde iç planlaması yapılabilen ve geniş bir oturma alanı sunan salon bölümü ile kalabalık aileler için rahatlığı doyasıya hissedebilecekleri bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Sağlamlığı, kullanışlı yapısı, işlevsel dizaynı ile prefabrik villa fiyatları açısından da değerlendirildiği zaman en kârlı yatırımların başında geliyor.

Daha fazla prefabrik villa seçeneğine ulaşarak ihtiyacınıza uygun modellere göz atabileceğiniz çift katlı prefabrik evler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Prefabrik Ev Modelleri İç Görünümü Neye Benziyor?

Ülkemizde deprem bölgelerinde kullanımıyla aşina olmaya başladığımız prefabrik ev...

okumaya devam et

Hem Konforlu Hem Ucuz: Prefabrik Villa

Geniş iç mimari planlamaları ve konforlu yaşam alanı sunmaları ile öne çıkan villa tipi...

okumaya devam et

Çok Tercih Edilen Prefabrik Evlerin Fiyatları ve Modelleri

Yaşam alanları için tercihlerin değiştiği ve seçeneklerin gittikçe arttığı günümüzde,...

okumaya devam et

Tartışmaya Katıl