dubleks prefabrik ev

Prefabrik Ev Nasıl Yaptırabilirim?

Prefabrik yapılar, 2000’li yıllardan itibaren ülkemizde son derece yaygınlaşmıştır. Başta fiyat olmak üzere birçok konuda avantaj sağlayan prefabrik yapılara, özellikle Amerika gibi ülkelerde sıklıkla rastlamak mümkündür.

Betonarme yapılara nazaran çok daha kısa sürede yapımının tamamlanması, fiyatlarının kat be kat uygun olması gibi avantajları insanlar tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır. Prefabrik ev sahibi olanlar veya prefabrik evlerde konaklayanlar, bu yapılardan oldukça memnun kalmaktadır.

Böylelikle, prefabrik yapılar daha da yaygınlaşmaktadır. Prefabrik evlerle ilgili, nasıl yapıldığı, kaç katlı yapıldığı, ne kadar dayanıklı olduğu, yapının ömrünün ne kadar olduğu gibi soruların cevapları insanlar tarafından fazlaca merak edilmektedir. Siz de bunları merak ediyor ve prefabrik ev nasıl yaptırabilirim diye düşünüyorsanız, bu yazıdan faydalanabilirsiniz.

Öncelikle prefabrik, bir yapının kurulması için parçaların önceden hazırlanıp, kurulacağı yerde birleştirilmesi anlamına gelmektedir. Prefabrik yapılar da, bu mantığa dayalıdır.

Prefabrik yapının kurulabilmesi için, beton zemin gerekmektedir. Beton zemin üzerine prefabrik yapı kısa bir süre içerisinde kurulabilmektedir. Peki, prefabrik ev nasıl yaptırılır? Prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız, kesin kararınızı verdikten sonra, bu alanda faaliyet gösteren bir şirketten faydalanmalısınız.

İdeal prefabrik, prefabrik ev hususunda garantili hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Nasıl bir ev yaptırmak istediğinizi, nasıl bir tasarım istediğinizi belirtmelisiniz.

 

tek katlı prefabrik ev
çift katlı prefabrik ev

 

Ev için kullanılacak olan malzemeler, şirket tarafından temin edilmektedir. Size sadece isteklerinizi belirtmek kalmaktadır. Evin yapımı çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Ev için tahmini tutar, henüz yapılmadan belirtilmektedir. Fiyatlar, son derece uygun olmaktadır. Prefabrik ev yaptırmak bu sayede kolay ve ekonomik olmaktadır. Prefabrik evler, en fazla iki katlı olabilmektedir. 1 ve 2 katlı yapılar tercih edebilirsiniz.

Prefabrik evlerin ortalama ömrünün 40-50 yıl civarında olduğu belirtilmektedir. Kaliteli bir işçilik ve kaliteli malzemeler sonucunda betonarme binalarla yarışabilecek düzeyde bir ısı yalıtımı da sağlanabilmektedir.

Prefabrik dubleks evler, prefabrik villalar ve diğer çeşitli prefabrik yapılar son derece ilgi görmektedir. Prefabrik dubleks evler için ortalama 50-90 bin TL aralığında fiyat belirtilmektedir. Detaylı bilgi için, İdeal Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm fiyatlar için, Bize 0216 494 49 49 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Önceki Yazı Home Ofis Nedir ve Çalışma Ortamı Nasıl Olmalıdır?

Yorum Yap

Yorumlarınız Görülmeden Önce Onaylanmalıdır

* Zorunlu Alanlar


YOL TARİFİ