ahşap detaylı, tek katlı, özel tasarım prefabrik ev

Tasarımları ile Öne Çıkan Prefabrik Evlerimizi Gördünüz Mü?

Tüm dünyada giderek daha popüler olmaya başlayan prefabrik evler, sunduğu pek çok avantaj ile geleneksel yollarla inşa edilen evlerden kolaylıkla farklılaşıyor. Gerek sağlamlığı gerekse maliyetleri açısından daha tercih edilebilir bir yaşam alanı sağlayan prefabrik evler, hızla inşa edilebildiği için de geleneksel yapılardan ayrışabiliyor. Üstelik evde yaşayan insanların mimari zevklerine uygun şekilde modern tasarımlara sahip prefabrik evlerin diğer tüm yapı modellerinden sıyrılarak çıtayı çok daha yükseğe çıkardığını savunmak yanlış olmayacaktır.

Prefabrik ev denildiğinde zihinlerde uyanan ilk görüntüyü tamamıyla değiştirebilecek yaklaşıma sahip özel tasarım prefabrik evler, güncel mimari yaklaşımların yanı sıra yöresel trendlere sahip olacak şekilde de inşa edilebiliyor. İşte daima istediğiniz konforu, güvenliği, ekonomikliği ve mimari izleri taşıyan tasarım prefabrik evler hakkında bilgiler ve Villa Yapı’nın tasarım prefabrik ev çeşitlerine dair detaylar...

Özel Tasarım Prefabrik Ev Nedir?

Yaygın olarak rastlanabilecek mimari tarzların dışında dokunuşlara sahip prefabrik evlere özel tasarım prefabrik ev adı veriliyor. Üstelik yaşam alanının iç ve dış mimarisine önem veren herkes tarafından sıklıkla tercih edilen özel tasarım prefabrik ev modellerini geleneksel teknikler kullanılarak üretilen evlerden çok daha uygun fiyata bulabilmek de mümkün.

Özel tasarım prefabrik evler, diğer tüm prefabrik evlerle aynı özellikleri taşıyor, ancak yenilikçi bir çizgiyle tasarlanan bu konutlar ev sakinlerine şıklığı garantileyebiliyor. Hem kullanışlı hem de gösterişli bir yaşam alanı sunan tasarım prefabrik evler çizgi dışı dış tasarım özellikleriyle kusursuz bir görünüm sergiliyor.

Villa Yapı, prefabrik konut alırken farklı ihtiyaçlara sahip olanlar için ekonomik tasarım prefabrik evler, standart tasarım prefabrik evler ve lüks tasarım prefabrik evler olmak üzere üç farklı seçenek sunuyor. Peki siz hangi özel tasarım ev seçeneğinin size uygun olduğunu düşünüyorsunuz? Dilerseniz bu sorunun yanıtına, tüm tasarım prefabrik ev modellerini detaylı olarak inceleyerek ulaşalım.

Ekonomik Tasarım Prefabrik Evler

tek katlı ekonomik tasarım prefabrik ev

Şık ve modern görünüme sahip tasarım prefabrik eve uygun maliyetlere sahip olmak isteyenler için en ideal seçenek, ekonomik tasarım prefabrik evler olabilir. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirme seçeneği bulunan ekonomik tasarım prefabrik evinizin oda sayısını belirleyebilir, balkon ve teras detayları ekleyebilir, garajlı tercih edebilir ve dış görünümüne kendiniz karar verebilirsiniz. Üstelik tüm bu imkanlara bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlara sahip olabilmeniz mümkün.

Kısa bir sürede içinde yaşamaya başlayabileceğiniz ekonomik tasarım prefabrik evinizin büyüklüğüne ve kat sayısını da yine kendiniz belirleyebilme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu doğrultuda, şık bir tasarıma sahip tek katlı bir tasarım prefabrik ev veya geniş kullanım için çift katlı bir tasarım prefabrik ev tercih edebilirsiniz.

Standart Tasarım Prefabrik Evler

tek katlı ekonomik tasarım prefabrik ev

Sıra dışı detaylarla donatılmış bir diğer özel tasarım seçenek ise standart tasarım prefabrik ev. İşlevselliğin ön planda olduğu standart tasarımlı prefabrik evlerin iç mimarisinde modern yaklaşımlara rastlayabilmek mümkün. Dikkat çekici ve gayet şık dış cephe görünümlerine sahip standart tasarım prefabrik evleri de yine ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve kendi zevkinizi yaşam alanınıza yansıtabilirsiniz.

Bu anlamda, tek katlı veya çift katlı standart tasarım prefabrik ev tercih edebilir, evinize beğeninize uygun olacak biçimde teras, veranda ve balkon alanları ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, farklı büyüklük ve çeşitli tasarımlara sahip standart tasarım prefabrik ev seçeneğinin dış cephe tasarımında iki farklı renk görünümü sağlayabilirsiniz. Dış cephede dikkatleri çeken geniş pencere detayları ve ahşap detay uygulaması ile standart tasarım prefabrik evler, konforu işlevsellikle tamamlamak isteyenler için oldukça ideal.

Lüks Tasarım Prefabrik Evler

çift katlı lüks tasarım prefabrik ev, dubleks ev, villa prefabrik ev

Bir evde hayal ettiğiniz tüm özelliklerin yanı sıra görkemli bir mimari tasarımlarıyla size kusursuz bir yaşam alanı sunan lüks tasarım prefabrik evler, hem görünümleri hem de özellikleri ile hayatınızı tamamlayacak. Ahşap desen uygulaması ile sıra dışı ve dikkat çekici bir dış cephe tasarımına sahip olan prefabrik eviniz gün ışığından da en yüksek verimi alabilmeniz için geniş pencerelerle donatılmıştır.

Böylece oldukça ferah bir atmosfer oluşturulan lüks tasarım prefabrik evinizde balkon ve veranda bölümleri, cam yüzey detayları ve farklı renk seçenekleri ile standartların üzerinde bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz. Ayrıca diğer prefabrik evlerde olduğu gibi birbirinden şık modellere sahip lüks tasarım evlerin planına da ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı detaylar ekleyebilmeniz mümkün. Farklı metrekarelerde tasarlanabilen prefabrik evinizin dış cephesinde dilediğiniz özellikleri uygulatabilir, tüm detayların zevkinize özel planlanmasını sağlayabilir ve eksiksiz bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de zaman kaybetmeden tasarımları ile göz dolduran prefabrik bir evde yaşamaya başlamak istiyorsanız, Villa Yapı’nın tasarım prefabrik ev seçeneklerine göz atabilir ve hayalinize kavuşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Önceki Yazı Home Ofis Nedir ve Çalışma Ortamı Nasıl Olmalıdır?

Yorum Yap

Yorumlarınız Görülmeden Önce Onaylanmalıdır

* Zorunlu Alanlar


YOL TARİFİ