Prefabrik ev alırken fiyata dahil olanlar nelerdir?

Prefabrik ev alımında ücretler genel olarak belirlidir. Bu sebeple bütçenizi ona göre ayarlayarak öncesinde bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra çıkacak ek masraf ve bedellerde önceden genel hatları ile belirlenir. Prefabrik evi aldıktan sonra sürpriz tutarlar ile karşı karşıya kalmaz ve bütçenizi zora sokmazsınız. Bu yönden prefabrik ev son derece ideal bir seçimdir. Öncesinde ayarlanabilir tutar sayesinde öngördüğünüz rakamlar doğrultusunda bütçenizi düzenleme imkânı sunar.

 • Konut Malzemelerinin İndirilmesi ve Montajı

  Konut İç ve Dış Boya İşlerinin Uygulanması

  Konut İç ve Dış Kapıların Montajı

  Konut Pencerelerin Montajı (Çift Cam PCV)

  Sıva altı elektrik ve su tesisatının çekilmesi

  Elektrik Armatürlerinin Montajı

  Duş Teknesi, Klozet, Lavabo ve Bataryaların Paket Halinde Müşteriye Verilmesi

Bir prefabrik ev aldığınız da prefabrik eve dahil olanlar ve eve dahil olmayan bir takım ücretler karşımıza çıkar. Bu noktada firmaların dahil edip etmedikleri işlemler belirlidir. Bu yazımızda sizlere prefabrik ev alırken fiyata dahil olanlar nelerdir bunlardan bahsedeceğiz. Fiyata dahil olanlar ile birlikte avantajlarını görebilir ve bu şekilde bir seçim yapabilirsiniz.

Prefabrik ev fiyatına dahil olanlar, konut malzemeleridir, aldığınız konutun tüm malzemeleri bu fiyat içinde yer alır. Bununla birlikte fiyatın içinde konut için malzemelerin indirilmesi ve montajı da dahildir. Bu sebeple malzemeleri indirirken ayrı, montaj sırasında ayrı rakamlar ödemek durumunda kalmazsınız. Aynı zamanda fiyata konut içinin boyanması ve konut dışının boyanması da dahildir. Genel olarak yapılan boya işlerinden herhangi bir ücret talep edilmez. Bu nedenle konutu aldıktan sonra evin iç ve dışı için boyacı tutmanıza ve ek masraf çıkarmanıza gerek kalmaz. Konut ile birlikte getirilecek olan kapıların montajları da tarafınızdan tahsil edilmez. Hem konut içinde hem de konut dışında ki kapılar fiyatın içerisine dahildir. Aynı zamanda kapılar ile birlikte pencerelerin montajından da para alınmaz. Ayrıca bir PCV ustası getirmenize ve ek masraf çıkarmanıza gerek yoktur. Prefabrik ev alırken fiyata dahil olan diğer bir hizmet ise sıva altı su tesisatının ve elektrik tesisatsının çekilmesidir. Bu tesisatlar içinde ayrı bir ustaya para ödemek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda evin içine dahil olan duş teknesi, klozet, bataryalar ve lavabolar müşteriye teslim edilir, tüm bu malzemeler için alışveriş merkezlerini gezmeye tek tek araştırmaya gerek kalmaz. Yukarıda ki dahil olan ürünler her şirkette farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak bu şekilde hizmet sunulur.

Bize 0216 494 49 49 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir