100 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Hemen Fiyat Al

76.100,00
5/5 (1 yorum) Yorum Yap
Prefabrik Özellikleri
Elektrik Tesisatı Sıva Altı
Köşe Kaplama Tüm Köşeler İçin Estetik Betopan Köşe Kaplamaları
Pencereler Kurşunsuz PVC ERPEN
Sıhhi Tesisat Sıva Altı
Dış Cephe Betopan
Oda Sayısı 3
Bina Yüksekliği 250 cm
Banyo Sayısı 1
İç Duvar 6 cm
Dış Duvar 10 cm
Çatı Kaplaması Boyalı Galveniz Sac, Metal Kiremit(Opsiyonel), Shingle (Opsiyonel )
Kat Sayısı 1
Dış Kapı Çelik Kapı
İç Kapı Amerikan Göbekli Kapı
Balkon Kapısı PVC Kapı ERPEN

100 m² Çift Katlı Prefabrik Ev

Günümüzde insanlara sağlıklı ve yaşanabilir bir ortam sunmak için çalışan inşaat sektörü, hem deprem yönetmeliğine uygun hem de her mekana yapılabilecek tarzda ve bunlara ek olarak da insanların bütçelerine uygun düşecek şekilde binaların tasarımını araştırmış ve prefabrik yapıları keşfetmiştir. Dünyanın her bölgesine uygunluğu ile dikkat çeken bu yapılar , özellikle deprem kuşağı ülkelerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Özellikle ülkemizin de deprem kuşakları ile çevrili olduğu düşünülmüş ve bu yapıların ülkemiz için de kullanımı başlamıştır. Ülkemizde her bölgeye ve şarta uygunluğu test edilen bu yapıların 100 m² Çift Katlı Prefabrik Ev tipi tutmuş ve inşaat sektörümüz tarafından üretilmeye başlamıştır.

İnşaat sektörümüzün de tercih ettiği prefabrik ev yapımı , hem iş gücünü düşürmüş hem de maliyetleri oldukça aşağı çekmiştir. Yerinde montajı ile kısa sürede kurulmasına imkan veren bir yapısı olan prefabrik yapılar, Her bütçeye uygunluğu ve taşınabilirliği sayesinde insanların vazgeçilmezi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Ülkemiz için yapılabilecek en doğru ev tipi olan prefabrik yapılar deprem yönüyle sıkıntılı olan ülkemize çok faydalı olabilecek durumdadır. Çünkü hafif malzeme ile yerinde montajı ve istendiği zaman sökülerek başka bir yere taşıma imkanı veren tekniği ile insanlarımıza avantajlı ev sahibi olma imkanı vermektedir. Son zamanda yapılan prefabrik evlerin dış görünüş itibariyle mimarisi dikkat çekmektedir. 

Yorum Yap
Copyright © 2016 | Aktif Grup® tarafından hazırlanmıştır.