Bayilerimiz — Prefabrik Ev Fiyatları

Bayilerimiz

Bayi

Karaman

Adres: Sekiçeşme mahallesi Atatürk Bulvarı No:94/c (Merkez - KARAMAN)

Tel: 0545 400 33 83

Mail: karaman@villayapi.com

Bayi

Eskişehir

Adres: Emko San. Sit. Giriş 4. Sk 2. El Oto Pazarı Karşısı (Odunpazarı - ESKİŞEHİR)

Tel: 0.222 315 04 43

Fax: 0.222 999 1 990

Cep: 0.542 266 80 84 - 0542 266 85 84

Mail: eskisehir@villayapi.com

Bayi

Elazığ

Firma: Hanzade Prefabrik

Adres: Cumhuriyet mah. Hukusi sayin cad. No :151 ELAZIĞ

Cep: 0532 205 4876

Mail: elazig@villayapi.com

Bayi

Mardin

Adres: Ortaköy Mah. Yeniyol Cad. No:24/1 Artuklu

Cep: 0532 548 7901

Cep: 0532 171 7901

Mail: mardin@villayapi.com

Bayi

Adana

Firma: Rasalli Prefabrik

Adres: Yeni Mh. Öğretmenler Bulvarı 87112 Sk. No:1/A Seyhan

Tel: 0322 271 0666

Cep: 0532 171 7901

Mail: adana@villayapi.com

Bayi

Malatya

Firma: Horata İnşaat

Adres: Bahçebaşı Mah. Malatya Cd. No:3/B Yesilyurt

Tel: 0546 516 6004

Mail: malatya@villayapi.com

Bayi

Bursa

Firma: Festival Çelik Yapıçelik

Adres: Hürriyet Mh. Bursa Yalova Cd. No 56 Orhangazi

Tel: 0 224 573 9080

Cep: 0 532 391 1334

Mail: orhangazi@villayapi.com

Bayi

Edirne

Firma: My Prefabrik

Adres: Yeni Pazaryeri AVM Kompleksi No: 78 Keşan

Cep: 0532 547 9574

Mail: kesan@villayapi.com

Bayi

Tokat

Firma: Villa Tokat

Adres: Yeniyurt Mh. Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı No:104

Tel: 0356 232 9200

Cep: 0553 720 0560

Bayi

Düzce -2-

Firma: Villa Düzce

İlgili Kişi: Tayfun SEZER

Adres: D100 Karayolu Üzeri No:22 Çiçek Mh. İstilli Köyü Düzce

Tel: 0380 534 52 02

Cep: 0549 723 19 99

Mail: villaduzce@villayapi.com

Bayi

Balıkesir

Ofis Adres: Mirzabey Mh. Dr. A. Taprak Cd. No:105 Karesi

Showroom: Gümüşçeşme Mh. 453 Sk. No:11 Altıeylül

Tel: 0 266 244 0400

Cep: 0 505 255 4500

Mail: balikesir@villayapi.com

Bayi

çanakkale

Firma: Kale Prefabrik

Adres: Biga Çanakkale Yolu 6. Km Doğancı Köyü Biga

Tel: 0 286 335 88 88

Cep: 0 549 291 17 17

Mail: biga@villayapi.com

Bayi

Balıkesir

Firma: Gülmüş Hafriyat Nakliye Ltd. Şti.

Adres: Zeytinli Mah. Murat Bayırı Mevkii Küme Evleri No: 31 Erdek

Cep: 0 505 255 4500

Mail: bandirma@villayapi.com

Temsilci

Edirne ipsala

Yetkili: Selçuk ÇEKİÇ

Tel: +90 544 760 12 38

Temsilci

Giresun

Yetkili: Engin YILMAZ

Tel: +90 533 554 75 75


YOL TARİFİ