Prefabrik Ev Alırken Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

 • Duş Teknesi, Klozet, Lavabo ve Bataryaların Paket Halinde Müşteriye Verilmesi
 • Elektrik Armatürlerinin Montajı
 • Konut İç ve Dış Boya İşlerinin Uygulanması
 • Konut İç ve Dış Kapıların Montajı
 • Konut Malzemelerinin İndirilmesi ve Montajı
 • Konut Pencerelerin Montajı (Çift Cam PCV)
 • Sıva Altı Elektrik ve Su Tesisatının Çekilmesi
 •  

  Prefabrik Ev Alırken Fiyata Dahil Olanlar

  Prefabrik yapılar özellikle dayanıklı yapısı ve kolay kurulumu nedeni ile tercih edilir. Farklı boyutlarda hazırlanan projeler sayesinde kurulumu yapılacak olan alana göre en uygun seçimler yapılabilir. Kaliteli ve dayanıklı olması için tercih edilen yapıda kullanılan malzemeler ve işçiliğin kaliteli olması gerekir. 

  Prefabrik ev alırken fiyata dahil olanlar ve olmayanlar konusunda da daha detaylı bilgi alınması bu konuda doğru seçimler yapılmasına yardımcı olur. Sizlere sunulan fiyatlar bazı durumlarda dahil olmayan seçeneklerin fazla olması nedeni ile daha düşük olabilir. Ancak bu durumda dahil olmayan seçenekleri daha sonrasında tedarik etmeniz gerekeceği için aynı sonucu almış olacaksınız. Sizlere sunulan fiyatların içerisine dahil olanlar şunlardır;

  • Konut malzemelerinin alana indirilme ve montaj işlemlerinin yapılması,
  • Konutların içinde ve dışındaki alanların boyama işlemlerinin yapılması,
  • Konutun iç ve dış alan kapılarının montaj işlemlerinin yapılması,
  • Pencerelerin montaj işlemlerinin yapılması,
  • Sıva altına elektrik ve su tesisatının yapılması,
  • Elektrik kullanımı için armatürlerin montaj işlemlerinin yapılması,
  • Banyo için duş teknesi ve klozetin paket halinde verilmesi,
  • Lavabo ve bataryalarında paket olarak verilmesi yer almaktadır.
  dubleks prefabrik eve alttan bir bakış

   Prefabrik yapı almayı düşünenler bu konuda daha fazla bilgi alarak daha sonrasında sorun yaşamadan istedikleri sonucu elde edebilirler. Prefabrik ev alırken fiyata dahil olanlar ödeyeceğiniz fiyat ile alacağınız hizmeti belirlediği için bu konuda ilk olarak görüşme sırasında bilgi alınması gerekir. Teslimat sırasında yapılacak olan montaj işlemleri ve yapının bütün parçalarının montajının yapılıp yapılmayacağı konusunda bilgi almanız özellikle yapının teslimatı sırasında sorun yaşamamanıza yardımcı olacaktır. Yapıların projelerinde yer alan ayrıntıların bazıları fiyata dahil olmadığından çoğu zaman bu konuda müşterilerin yanılması söz konusu olabildiğinden bu konuda özellikle detaylı bilgi alınması gerekir. Firmalardan yapılacak olan taleplere göre fiyatların artması ile dahil olan durumlarda değişiklik yapılması durumu özel talepler ile sağlanmaktadır. Bunun için yapılan görüşmelerde belirlenen durumlara göre hareket edilerek bu şekilde daha etkili kullanım imkanı sunacak şekilde seçimler yapılması sağlanabilir. Her firma kendisi için belirlediği koşullara göre işlem yapacağı için bu durumda değişen seçenekler ile yapıların teslimatı yapılabilir. Evin kurulumunun yapılmasında malzemelerin alana getirilmesinden ve araçtan indirilerek taşınmasında ekip tarafından yapılacak olan işlemler için ekstra ödeme yapılmasına gerek olmadığından ekstra masraf çıkmayacaktır.

   Prefabrik yapının kullanıma hazır şekilde teslimatı yapılırken bu süreçte yapılacak olan işlemlerin firma tarafından yapılması sağlanır. Bu durumda prefabrik ev alırken fiyata dahil olanlar konusunda firmanın sunduklarını dikkatle dinlemeniz ve detaylı bilgi almanız gerekir. Özellikle küvet, klozet, lavabo ve bataryalarının montaj işlemleri fiyata dahil olmadığı için bu konuda talep etmeniz durumunda ekstra fiyat seçenekleri ile işlem yapılır. Fiyata dahil olmayanlar ev sahipleri tarafından tedarik edilmesi veya belirlenen artı masraflar ile firmadan talep edilmesi mümkündür. Bu nedenle paket halinde sunulan hizmetlerin dışında kalanların yapılması için uygun seçimler yapılması gerekir. Yapının konulması için gerekli olan zemin betonu gibi işlemler ev fiyatlarına dahil değildir. Belirlenen fiyatları değiştiren seçenekler özellikle kullanılan malzeme ve yapılan işçiliktir. Bu nedenle uygun fiyat seçeneği tercih edenlerin bu konuda kaliteli seçimler yapıp yapmadıklarından emin olmaları gerekir. Aksi durumda tercih edilen ev için daha sonrasında oluşacak masraflar ödediğiniz fiyatların daha da artmasına neden olacaktır. Bu nedenle de düşük fiyat tercih etmek isterken daha farklı sorunlar ile karşı karşıya kalma durumunuz söz konusu olabilir.

   Bize Buradan Ulaşabilirsiniz: 0 (216) 494 49 49


   YOL TARİFİ